Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0421
EURO
20.7296
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT. 19.02.2018
VEFAT. 19.02.2018
19 Şubat 2018 Pazartesi 12:35

VEFAT 19.02.2018

 

   Ulubey İlçesi Cevizlik Mahallesinden Kocahaliloğulları’ndan Merhum İbrahim Akçay’ın eşi, Hayati, Muammer, Birgül ve Nurgül’ün anneleri NURİYE AKÇAY vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Altınordu Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Cevizlik Mahallesi Urgancı aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

   Bucak Mahallesi Sakinlerinden Durmuş Çakmak’ın eşi, Nesrin Kaya’nın annesi, Sayes, Hasan Ali, Emin ve Hamdi Tüküç’ün kardeşleri ZEYNEP ÇAKMAK vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Bucak Mahallesindeki evinden Saat 10:00 da alınarak Gülyalı ilçesi Çerkezli Mevkii Meliha Hanım Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

     Ulubey İlçesi Uzunmahmut Mahallesi Düz Mahalle Mevkiinden Ordu Belediyesi Emeklilerinden Yaşar Yılmaz’ın eşi, Hamdi ve Yücel Yılmaz’ın anneleri HATİCE YILMAZ vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Uzunmahmut Mahallesinde ikindi namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra Düz Mahalle Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

   Hacılar Mahallesinden Karamahmutoğulları’ndan Ümit, Şahin, Muhammed, Yavuz, Hüsamettin, Hülya ve Cemile Kırılmaz’ın babaları, Fatma Kırılmaz’ın eşi TEMEL KIRILMAZ vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Eskipazar Mahallesi Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi