Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.046
EURO
20.7125
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 20/21.02.2018
VEFAT 20/21.02.2018
21 Şubat 2018 Çarşamba 11:27
VEFAT 21.02.2018
 
   Hacılar Mahallesi Peri Mevkiinden Merhum Hasan Yüksel’in oğlu NECATİ YÜKSEL vefat etmiştir.
   Cenazesi bugün Hacılar Mahallesi Aşağı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir
 
 
   Şarkiye Mahallesi Sakinlerinden Merhum Burhan Ateş’in eşi, Emekli Öğretmen Nedret Pazarcıoğlu ve Hikmet Ergin’in anneleri, Alaattin Pazarcıoğlu’nun kayınvalidesi NERİMAN ATEŞ vefat etmiştir.
   Cenazesi bugün Tirebolu İlçesi Çintaşı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir
 
 
   Gökömer Mahallesi Kovanlık Mevkiinden Pamukoğulları’ndan, Merhum Süleyman Pamuk’un oğlu, Fatma Pamuk’un eşi, Hayriye, Havva ve Özler Pamuk’un babaları HASAN PAMUK vefat etmiştir.
   Cenazesi bugün Karşıyaka Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gökömer Mahallesi Kovanlık Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir

 

VEFAT. 20.02.2018
 
 
   Ulubey İlçesi Yukarı Kızılen Mahallesinden Yesiroğulları’ndan, Merhum Kerim Yıldırım’ın oğlu, Kenan, Necip, Necmi, Nezaket ve Nebahat’in kardeşleri İBRAHİM YILDIRIM vefat etmiştir.
 
   Cenazesi bugün Yukarı Kızılen Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Tepeköy Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.
 
 
 
   Kayabaşı Mahallesi Merkez Mevkiinden Merhum Hacı Apaydın’ın eşi, Mehmet ve Sezgin Apaydın’ın anneleri SELİME APAYDIN vefat etmiştir.
 

 

   Cenazesi bugün Kayabaşı Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi