Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.6315
EURO
19.5463
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 26.02.2018
VEFAT 26.02.2018
26 Şubat 2018 Pazartesi 10:58

VEFAT 26.02.2018
 
 
   Durak Mahallesi Şıhlar Mevkiinden Recepoğulları’ndan Merhum Salih Akkaya’nın oğlu, Merhum Şükrü, Merhum Cafer, Ferhat ve İsmet Akkaya’nın kardeşleri, Salih Akkaya’nın babası CEMAL AKKAYA vefat etmiştir
 
   Cenazesi bugün İmam Hatip camiinde Saat 10.00 da kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Şıhlar Mahallesinde öğle namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.
 
 
Gülyalı İlçesi Kestane Köyünden Merhum Dr. İbrahim Şahin’in eşi ÇİÇEK ÖZTÜRK vefat etmiştir.
 
   Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Meydan Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Piraziz Güney köy Köseli Mevkii aile kabristanlığında defnedilecektir.
 
Altınyurt Mahallesinden Ali Günaydın’ın babası İLYAS GÜNAYDIN vefat etmiştir.
 
   Cenazesi bugün Doğakent Sitesindeki evinin önünde Saat 09:30 da kılınacak cenaze namazından sonra Trabzon İli Vakfıkebir ilçesi aile kabristanlığında defnedilecektir.
 
Alambey Mahallesinden Müsüroğulları’ndan Ordu İli Eski Esnaflarından Merhum Mahmut Yüksel’in eşi, Merhum Bilal ve Şenol Yüksel’in anneleri TALİYE YÜKSEL vefat etmiştir.
 
   Cenazesi bugün Alambey Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi