Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.6225
EURO
19.5298
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 27.02.2018
VEFAT 27.02.2018
27 Şubat 2018 Salı 11:06

VEFAT 27.02.2018

 

   Bayadı Mahallesinden Kanderoğulları’ndan Kazım Kandemir’in oğlu, Mehmet, Zeki, Nazım, Hamdi Yusuf, Ali ve Merhum Emin Kandemir’in yeğeni, Alpay Kandemir, Sevinç Türkeli’nin kardeşleri Muammer Türkeli’nin kayınbiraderi ALPER KANDEMİR vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Kuşgediği Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

 

   Kökenli Mahallesinden Tekoğulları’ndan Merhum Turan Bayazıt’ın oğlu, Ayhan Bayazıt ve Serap Dikici’nin kardeşi, Filiz Bayazıt’ın eşi, Polat Bayazıt’ın babası MURAT BAYAZIT vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Kökenli Mahallesindeki evinin önünde saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

   Merhum Mehmet Ali Memecan’ın eşi, Merhum Gülsüm, Osman, Hilmi, Tahsin, Kazım ve Hasan Tahsin Memecan’ın yengeleri Salih ve Melih Memecan’ın anneleri NURTEN MEMECAN vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kirazlimanı aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

Gökömer Mahallesinden Kovanlık Mevkiinden Merhum Avni Ünlü’nün eşi, Gökömer Mahallesi Eski Muhtarı Ali Dervişoğlu’nun kayınvalidesi ŞEKER ÜNLÜ vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Kovanlık Mevkii Mescidinde Saat 14:30 da kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir 

 

 
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi