Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.8012
EURO
20.2949
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vefatlar 08-09 03 2018
Vefatlar 08-09 03 2018
09 Mart 2018 Cuma 12:05

Vefatlar 08-09 03 2018


VEFAT 09.03.2018

 

   Artıklı Mahallesinden Tiryakioğulları’ndan Merhum Şükrü Tiryaki’nin eşi, Hasan, Hüseyin, Güler, Nermin, Nilgün ve Gülbin’in anneleri ALTUN TİRYAKİ vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Şahincili Mahallesindeki evinden saat 11:00 de alınarak Artıklı Mahallesi Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

  

   Burhanettin Mahallesinden Odabaşoğulları’ndan Sabri ve Naciye Odabaş’ın kızı, Çetin, Elvan ve Nazife Odabaş’ın kardeşleri ESRA ODABAŞ vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Burhanettin Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 VEFAT. 08.03.2018

 

   Ulubey İlçesi Uzunmahmut Mahallesinden Çıtlıoğulları’ndan Mustafa Yılmaz’ın eşi, Gökhan Yılmaz’ın annesi, Mustafa, Mehmet, İbrahim ve Ali Demetgül’ün kardeşleri HANİFE YILMAZ vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Uzunmahmut Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

Kayabaşı Mahallesinden Ahmet Can’ın kızı, Galip Olkun’un eşi HAYRİYE OLKUN vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Kayabaşı Mahallesi Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   Gülyalı İlçesi Gülistan Mahallesinden Hoşoğulları’ndan Merhum Rıfat Yılmaz’ın oğlu, Esber Yılmaz’ın kardeşi, Erkan, Hakan Yılmaz’ın babası Gülyalı Taksi Şoförlerinden İKSAN YILMAZ vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Gülyalı Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   Gölköy İlçesi Kale Mahallesinden Yalı Camii İmamı Murat Sivrikaya’nın babası ARİF SİVRİKAYA vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Kale Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi