Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.8212
EURO
20.3461
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 21.03.2018
VEFAT 21.03.2018
21 Mart 2018 Çarşamba 10:52

VEFAT  21.03.2018

 

   Dereiçi Mahallesinden Çavuşoğulları’ndan Merhum Recep Ali Yılmaz’ın eşi, Hüsnü, Ahmet, Beytullah, Abdullah, Huriye, Hatice, Hacer ve Dereiçi Mahallesi Muhtarı Adem Yılmaz’ın anneleri FATMA YILMAZ vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Dereiçi Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

Mübarek Mahallesinden Merhum Hacı Rıfat Demir’in eşi, Mustafa, Yasemin, Çakır, Cemile ve Gülden Demir’in anneleri İKRAMİYE DEMİR vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Mübarek Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

   Perşembe İlçesi Beyli Mahallesinden Hüsemoğulları’ndan Merhum Nuri Şahin’in oğlu, Engin ve Ünal Şahin’in babaları CEVAT ŞAHİN vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Beyli Aşağı Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   Ulubey İlçesi Refahiye Mahallesinden Merhum Memiş Yavuz’un oğlu, Merhum Burhan, Feyzi, Osman, Dursun Ali, Lütfiye Güney, İbrahim Yavuz ve Şadiye Sönmez’in kardeşleri, Elmas Yazıcı, Celal, Necat, Sedat ve Cemal Yavuz’un babaları AHMET YAVUZ vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazının ardından aynı gün Refahiye Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi