Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
15.9235
EURO
17.0203
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Güler,Yeni eğitim öğretim yılını kutladı
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi GÜLER Yeni eğitim öğretim yılını kutladı.
04 Eylül 2021 Cumartesi 08:21

 Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi GÜLER Yeni eğitim öğretim yılını kutladı

24447

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. MEHMET HİLMİ GÜLER:

 

“ÜLKEMİZİN DÜŞÜNEN ÜRETEN VE YARIŞAN GENÇLERE İHTİYACI VAR”

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, “Covid-19 salgının devam ettiği bu süreçte okullarımızı güvenle açabilmek için gerekli tüm tedbirler alınmış olsa da kıymetli gençlerimiz maske, mesafe ve temizlik kurallarına daha fazla dikkat etmelidir ”dedi.

 

Başkan Güler mesajında şu görüşlere yer verdi:

 

"Öncelikle covid-19 salgını nedeniyle bu yıl da kısıtlı şartlar altında yapılacak olan eğitim öğretim yılının değerli öğretmenlerimiz ve sevgili öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Salgının devam ettiği bu süreçte okullarımızı güvenle açabilmek için gerekli tüm tedbirler alınmış olsa da sizlerden maske, mesafe ve temizlik kurallarına daha fazla dikkat etmelisiniz. Sevdiklerimizin ve kendi sağlığımızı korumak için mutlaka maske takalım, sosyal mesafe kuralına uyalım ve temizliğe önem verelim. Evlatlarımızın sağlığı her şeyden önemlidir. 

 

Yeni eğitim ve öğretim dönemi araştırıp sorgulama yeteneğine sahip, bilgi üretebilen ve bilimsel gelişmeleri takip edebilen nesiller yetiştirmek adına yeni bir heyecanla değerlendirilmelidir. Bu ülkenin sizin gibi düşünen, üreten ve yarışan gençlere ihtiyacı var.

 

Bu düşünceyle geleceğimizin teminatı olan başta büyük fedakârlıklarla çalışan öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımızın, öğrencilerimizin ve kıymetli velilerimizin 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılını kutluyor, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum ”

 
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi