Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.6423
EURO
19.6612
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özlüyoruz seni ...
3 sene önce bugün "ha konser ha kanser" diye alay ettiği kansere yenik düşmüştü Karadeniz müziği sevdalılarının mütevazi insanı Kazım Koyuncu...
25 Haziran 2008 Çarşamba 12:24

   www.skyalbum.com'dan alıntı

3 sene önce bugün "ha konser ha kanser" diye alay ettiği kansere yenik düşmüştü Karadeniz müziği sevdalılarının mütevazi insanı Kazım Koyuncu...

Üniversiteden arkadaşlarıyla birlikte kurduğu Zuğaşi Berepe (Denizin Çocukları) isimli grubuyla, Türk müzikseverleri Lazca Rock'la tanıştıran Kazım Koyuncu, 32 yaşında hayatını kaybetti. Yaklaşık 10 güN Amerikan Hastanesi'nde tedavi gören Koyuncu, yakalandığı amansız hastalığa 15 Haziran 2005 de yenik düşmüştü.

Kazım; "doğunun kültürünün Türk,laz,gürcü aşk,sevgi ve kardeşlik mayalarını alıp tertemiz kansız,lekesiz ve alın teriyle kardeşlik ekmeği yapar gibi türkü söylemek istedi ve söyledi..


Yoksa biz hep birlikte böyle ağlamazdık...Yoksa egemenlerin yalanlarının malesef böldüğü milyonlar tertemiz ekmeğin de tertemiz sevgilerinde tertemiz kavgalarında ve tertemiz adamlarında peşinden gitmezler...Bağrımıza bastığımız insanca yaşama özgür bir yaşama hasretliğimizdir. Bu hasretin çığlığıdır. Kazım öldü. Hasretimiz büyüyor."


Sevenleri Kazım'ı böyle anlattı...
Özlüyoruz ve Sevgiyle Anıyoruz...

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi