Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0422
EURO
20.7258
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ordu Devlet Hastanesi Anjiyo
Ordu Devlet Hastanesinde anjiyo ve açık kalp ameliyatları uygulanmaya başlandığı bugünden itibaren 110 açık kalp ameliyatı gerçekleştirildi...
04 Temmuz 2008 Cuma 11:35

Ordu Devlet Hastanesinde anjiyo ve açık kalp ameliyatları uygulanmaya başlandığı bugünden itibaren 110 açık kalp ameliyatı gerçekleştirildi.

Kalp kirizlerine anında müdahale edilebilindiği için artık kalp hastaları diğer illere sevk yapılmadan gerekli tedavileri Ordu Devlet Hastanesin'de yapılabiliyor.

Alanında oldukça başarılı Prof. Dr İsmet DİNDAR ve ekibi bu güne kadar 100 açık kalp ameliyatı gerçekleştirirken sırada bekleyen hastaları da randevu sistemiyle sırasıyla amaliyata alıyorlar.

Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Atilla Öztürk, Alanında oldukça başarılı Prof. Dr İsmet DİNDAR ve ekibi "Hastanemizde şu ana kadar 110 açık kalp ameliyatı gerçekleştiridi, 30 hasta da ameliyat olmak için sırada bekliyor" dedi.

İşte Ordu Devlet Hastanesinde yapılan anjiyo operasyonlarından biri; 

Tebrikler Değerli Hocam İsmet DİNDAR
Salih Ziya CÖRÜT
Bu denli yöresine hizmet aşkı ile dolu bir değere sahip olmak hepimizi mutlu etmeli. Çünkü hiçbir kişisel Çıkar ve menfaat beklemeksizin Sayın Prof.Dr. İsmet DİNDAR hocam gibi bir başkası çıkmadı. O nedenle onun başlatmış olduğu bu eser sonsuza kadar insanlık hizmetine devam etmelidir. Belki birileri ticari açıdan rahatsız olmuş olabilir ancak esas olan toplumun tümüdür. Şayet toplum nezdinde İstanbul, Ankara'lara sağlık probleminden ötürü göç etmek zorunda kalan insanlarımızın böyle bir hizmet gelmişse bunu velinimet olarak bilmeliyiz. Sayın Hocamdan birilerinin de örnek alıp ders çıkarmaları umarım yöremize daha çok fayda sağlayacaktır. Kalpte Artık İsmet DİNDAR Ordu İlimizin bir markasıdır. Hemen hemen yurdun neresine giderseniz gidin, İsmet DİNDAR ismini tanımayan yok. Bu nedenle kendisiyle gurur duyuyor ve başarılarının hepimizin başarısı olduğunun bilinci ile ona herkesten daha çok sahip çıkmamız gerektiğinin bilincinde olmamak gerekmektedir. Selam ve Saygılarımla Salih Ziya CÖRÜT ORDEF Genel Başkanı
02 Aralık 2009 Çarşamba 10:17
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi