Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0334
EURO
20.5459
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AKP'den slogan anketi... Buyrun
AKP yönetimi, Mart 2009’da yapılacak yerel seçimler için yeni slogan arayışlarına girdi.
30 Eylül 2008 Salı 23:29

AKP yönetimi, Mart 2009"da yapılacak yerel seçimler için yeni slogan arayışlarına girdi.

Bunun için bazı reklam ajanslarıyla anlaşan AKP, yerel seçimlerde kullanacağı yeni sloganı, eskiden olduğu gibi anketle belirleyecek. Yerel seçimlerde kullanılmak üzere 22 Temmuz seçimleri için yapılan ankette en fazla oy alan sloganlar da yapılacak ankete dahil edilecek.

22 Temmuz seçimlerinde belirlenen 15 sloganı teşkilatlara anketle sormuş ve bu sloganların içerisinde en fazla "Durmak yok yola devam" sloganı oy toplamıştı. AKP"nin, Mart 2009"da yerel seçimler için kullanacağı slogan için teşkilatlara soracağı anketin içinde 22 Temmuz seçimlerinde en fazla oy alan sloganlara da yer verecek. Bunlar arasında şu sloganlar yer alıyor;
"Destek Halktan Hizmet Ak"tan. Ak Parti Yürüyor, İstikrar Sürüyor. Kendiyle Barışan, Dünyayla Yarışan Türkiye İçin. Türkiye"nin Işığını Canlı Tut, Aydınlığa Yaklaş, Geleceği Paylaş. Söz Verdi Mi Yapıyor Dünya Ona Bakıyor. Dertleriniz Derdimiz Bilsin Her Bir Ferdimiz. Ak Parti İle Yarınlarınız Emin Ellerde. AK Parti İle Yönetimde Sizler de Varsınız. İşiyle Aşıyla Dimdik Başıyla Bir Türkiye İçin. Aydınlık Düşlerden Aydınlık Geleceğe El Ele. Ak Parti"nin Gücü Huzurun Güvencesidir. Işığı Yak Geleceğini Aydınlat. Halkını Al Yanına Güvenle Bak Yarına. İletişim Çağında İletişimle İç İçe."

Kadın ağırlığı

AKP yerel seçimler için başka arayışlara da girdi. AKP"ye açılan kapatma davası ile ilgili gerekçeleri çürütmek ve Avrupa Birliği"ne uygun, daha modern bir Türkiye görüntüsü çizmeyi amaçlıyor. Bunun için de yerel seçimleri bir fırsat olarak değerlendiren AKP, yerel yönetimlere "kadın başkanlar" getirmeyi hedefliyor.

  kadrolarından yerel yönetimlerde kadınlar da boy gösterecek. AKP, yerel seçimler için kadın adayları da anketle belirleyecek. Özellikle kadın belediye başkan adaylarını nüfusu az olan ve sahil kentlerinde göstermeyi düşünüyor.
Bunun için çok titiz bir çalışma yürüten AKP yönetimi, Türkiye tarihinde kadın belediye başkanı sayısında patlama yapmayı hedefliyor.

Habertürk

AYŞE BAHARCEBİ
tanju özkan
İşte tam zamanı ordu da modern calışkan ve deneyımlı bır bayan erkeklerın hegomanyasından kurtaralım bu beledıyeyı bayanlar bence daha ıyı ış yapar ve daha tıtız olurlr ayşe hanım ordunu ve değişen türkiyenı yenı bır siması ve gururu olacaktır.HEPİMİZ İCİN EN HAYIRLISI AYŞE BAHAR CEBİ
21 Kasım 2008 Cuma 13:57
slogan
kutül amare
"ANANIDA ALDA GEL"
19 Kasım 2008 Çarşamba 02:53
akp ye ders verecağiz
altunçay köyü
akp fındık cıyı rezil etti benim köyum herkes akp li ama bu yerel seçim de muhalefete verecek oyunu komple anlamazlarsa genel seçim dede oyumuz muhakefete
17 Ekim 2008 Cuma 23:40
atma recep
okan keleş
Atma recep din kardeşi-miyiz? Denizde fener, akp de ampul, dişlide milyon dolar, veledi unakıtanda, fabrika gemi ve atom santrali kuma gücü, dingir memette kaçakcılık, eroncilik. çifte fatura vs. vb. daha sayayım mı?
12 Ekim 2008 Pazar 14:40
slogan
ödp ordu
deniz feneri dişli çıktı durmak yok..çalmaya devam...
09 Ekim 2008 Perşembe 13:32
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi