Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
15.7806
EURO
16.8346
IMKB
0.00
Hava Durumu
Seçim Kazanı:AKP’nin ölü toprağı
Başbakan’ın gelmesiyle birlikte Ordu’da bir rüzgar yakalayacağı konusunda beklenti içinde olan herkes gibi biz de, ne oluyor yahu!? demeye başladık...
14 Mart 2009 Cumartesi 20:15

AKP"nin ölü toprağı                                                                               Başbakan"ın gelmesiyle birlikte Ordu"da bir rüzgar yakalayacağı konusunda beklenti içinde olan herkes gibi biz de, ne oluyor yahu!? demeye başladık.


Gerçi bize göre, malumun ilanı olan Bahar Çebi"yi “yalnızlaştırma politikası” CHP Başkan adayı Kenan Çebi"nin deyimiyle photoshop duvarlarından dönmeye başladı.


Autocad programı ile neredeyse meraklı ilkokul çocuklarının yapabileceğinin bile gerisinde sayılabilecek animasyonları önümüze proje diye sunanlar, Bahar Çebi"ye hayal sattırma yarışına girmiş gibiler…

   SKM'nin seçimpolitbürosu gibi çalışması çok tuhaf durumlara neden oluyor.

  Örneğin Bahar Çebi'nin SKM tarafından organize edilen günlük programında saatler ve katılacak ekip üyeleri bile müsamereye gidecek çocuklar misali önceden hazırlanmış hangi saatte ve kaç kişiyle ve kimlerle ve hangi sokakta olacağı programlanan Bahar Çebi'nin haraket kabiliyeti alabildiğine kısıtlanmış.

 Sanki seçim almayalım da ne olursa olsun...
Geniş bir kitle tarafından Bahar Çebi"nin SKM"ye esir değil tavır almasının zamanının neredeyse geçtiğini söylemeleri bakalım Bahar Hanım"ın kulağına gidecek mi?

bu haberi yapanı tebrik ederim.....
KUZEY RÜZGARI
hakikaten bazen tarafsız gazetecilik yapan insanlarda varmış..... yukarıda ne de güzel özetlemiş durumu... bu akp den sadece ölü toprağı olur... karabasan gibi ülkenin üzerine çöreklenip asıl korkuyu satıyorlar... her türk vatandaşı buna bir dur demeli oyunu SEYİT TORUN a vermeli......
25 Mart 2009 Çarşamba 20:58
SEÇİM
Ahmet ULUTAŞ
Ordu halkı bu seçimde iki şey arasında seçim yapacaktır 1 sömürenler 2 sömürülenler bu iki konuda ORDU HALKI kimliğini ve kişiliğini oryaya koymalıdır. Son 6 yılda ulaştığı refah seviyesini, yolsuzlukları ülke genelini dikkate alarak oyunu kullanmalıdır.AYDINLIK BİR ORDU, DİLEKLERİMLE.Artık ORDU HALKI BOZTEPENİN arkasını görmelidir.
15 Mart 2009 Pazar 22:54
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi