Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
17.2162
EURO
17.524
IMKB
0.00
Hava Durumu
Okuyucu Mektubu
Orduspor için fındık toplama kampanyası...
26 Mayıs 2009 Salı 18:33

Okuyucumuz Erdem Gönül, Orduspor'a maddi destek sağlamak için fındık toplama kampanyası yapılırsa, bu zamana kadar ki kampanyalardan daha çok gelir elde edileceğini düşüncesini bizimle paylaştı.


Sizlerle zaman zaman paylaştığımız okuyucu mektuplarından bir tanesi olan Erdem Gönül'ün Orduspor'a destek amacıyla "Orduspor için fındık toplama kampanyası" yapılsın yazısını sizinle paylaşıyoruz...

"Orduspora kampanya başlatalım Odu da herkes Orduspor'a fındık getirsin teneke çuval kilo farketmez birileri öncü olsun kulüp depo açsın herkes kararınca destek olsun.


"Kent ailesi bu projemi haber olarak yansıtırsa sevinirim. Gece düzenlemeyle eşya piyongosu satmayla para birikmiyo bu fındık projesi eğer destek olurlarsa inanıyorumki maddi yönden bayağı Orduspor'a destek olabiliriz.

Para olarak bazı ordulu hemşerilerim destek olamıyor ama elimizde altın gibi fındık var. Herkesin gönlünce kilo, teneke, çuval işi fındık getirsin.
Bu projeye kent ailesinin duyurmasını isterim.

En azından Orduspor yönetimiyle bu konuyu paylaşmanızı isterim, inanıyorumki tüm hemşerilerim bu projeye destek olacak. "


Erdem Gönül
E-Posta:

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi