AKP'de "Atanarak Seçilen" Yönetim Belli Oldu
AKP'de "Atanarak Seçilen" Yönetim Belli Oldu

AKP'de "Atanarak Seçilen" Yönetim Belli Oldu

AKP  Ordu İl Teşkilatının 6.olağan kongresinde  Divan Başkanlığını Ordu İl Koordinatörü Rıtvan Köybaşı yaptı.

Kongrede Divan Başkan Yardımcılığını Altınordu İlçe Başkanı Dursun Kurucu, Katip Üyelikleri ise Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Gözpınar, İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Yaptı.

 

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ DİSİPLİN VE DEMOKRASİ HAKEM KURULU ÜYELERİ 

 

Yapılan 6.Olağan Kongrede yönetim kurulu şu isimlerden oluştu , 

 

İl Başkanı Av.Uğur Çelenk; Alfabetik sıraya göre, Ahmet Yavuz,Ahmet Can Bacaksız,Akın Şahin,Ali Yekta Poyraz,Bilgi Başar Çelik, Binnur Fatma Enginyurt,Betül Serdaroğlu,Bilal Azaklı,Buse Sağlam,Celal Avcı,Damla Akçiçek Özer, Didem Önsoy, Durmuş Emre Tepe,Ekrem Ata Baş,Erkan Özmen,Ergün Çakmak,Eyüp Bülür, Fahri samsunluoğlu,Faruk Zavalsız,Fatih Temur,Fatih Titiz,Fatih Türkyılmaz,Fatma Dursun, Gamze Güler,Gülsen Işık,Halil Öz,Hüseyin Hakkı Serdar,İbrahim Hekim,İsmail Kaan Köksal, İsmail Kırca,Kenan Selim Argan,Mehmet Aslan,Mehmet Kürşad Güler,Merve Zengin, Muhammed Akdemir,Mustafa Kemal Kaymak,Onur Yurt,Orhan Gündoğdu,Sedat Cesur,Sefahi Duran,Şeyma Kurucu,Tuba Evli, Tuncay Uzunçakmak,Vehbi Yüksel,Yüksel Aydın

 

İl Disiplin Kurulu Üyeleri; Ahmet Cem Güler,Celal Durmuşoğlu,Özgür Çelenk,Tuğçe Çalışkan, Uğurtan Kılıç

 

İl Demokrasi Hakem Kurulu Üyeleri ; Recep Azaklı,Sait Türkeli,Kerim Keskin

 

Büyük Kongre Delegeleri ; Uğur Çelenk,Rabia Gözpınar,Onur Yurt, Enver Yılmaz, Dursun Kurucu, Engin Tekintaş, Ahmet Çamyar, Cenan Kır,Hüseyin Anlayan, Ülkü Kumral, Enver Katırcı , seçildiler . Dursun, Gamze Güler,Gülsen Işık,Halil Öz,Hüseyin Hakkı Serdar,İbrahim Hekim,İsmail Kaan Köksal, İsmail Kırca, Kenan Selim Argan,Mehmet Aslan,Mehmet Kürşad Güler, Merve Zengin, Muhammed Akdemir, Mustafa Kemal Kaymak, Onur Yurt,Orhan Gündoğdu,Sedat Cesur,Sefahi Duran,Şeyma Kurucu,Tuba Evli, Tuncay Uzunçakmak,Vehbi Yüksel,Yüksel Aydın

 

İl Disiplin Kurulu Üyeleri; Ahmet Cem Güler,Celal Durmuşoğlu,Özgür Çelenk,Tuğçe Çalışkan, Uğurtan Kılıç

 

İl Demokrasi Hakem Kurulu Üyeleri ; Recep Azaklı,Sait Türkeli,Kerim Keskin

 

Büyük Kongre Delegeleri ; Uğur Çelenk,Rabia Gözpınar,Onur Yurt, Enver Yılmaz, Dursun Kurucu, Engin Tekintaş, Ahmet Çamyar, Cenan Kır,Hüseyin Anlayan, Ülkü Kumral, Enver Katırcı , seçildiler .

http://www.ordukentgazetesi.com/ sitesinden 14.12.2018 tarihinde yazdırılmıştır.