GülerRamazan Bayramını kutlama mesajı yayınladı
Ordu Büyükşehir belediye başkanı doktor Mehmet hilmi güler ordulu hemşehrileri ve Müslüman âleminin mübarek Ramazan bayramını kutladı

Ordu  Büyükşehir Belediye Başkanı Dr Mehmet Hilmi Güler, Ordulu hemşehrileri ve Müslüman âleminin Mübarek Ramazan Bayramını kutladı

24385

BAŞKAN GÜLER'DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI 

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek “Hemşehrilerimizin, milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Bayramların birlik ve beraberliği kuvvetlendirdiğini aktaran Başkan Güler, mesajında şu ifadeler yer verdi: 

“Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, bir bayrama daha kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 

Bayramlarımız gönül köprülerinin kurulduğu, muhabbet bağının arttığı, yüreklerin sevgiyle coştuğu özel günlerdir. 

Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlarımızı en güzel şekilde değerlendirmeliyiz. 

Korona virüs salgını dolayısıyla buruk geçen Ramazan ayı boyunca şehrimizde sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyerek bu zor günlerde vatandaşlarımızın yanında olmaya çalıştık. 

Belki iftar sofraları kuramadık, bir arada olamadık ama her gün sıcak yemeklerimizi vatandaşımızın sofrasına ulaştırdık. Şehrimizden geçen hiçbir misafirimizi unutmadık. Karadeniz Sahil Yolundan geçen tüm sürücülerimize iftariyelikler dağıtarak Ramazan bereketini birlikte yaşadık. 

Bu zor süreçleri, milletimizin ve devletimizin mücadelesi, özverisi ve inancı ile geçeceğine inanarak yine sevdiklerimizle birlikte kutlayacağımız nice bayramlar diliyorum. 

Bu vesileyle hemşehrilerimizin, milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, bu güzel bayramın bütün insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini yüce Rabbim’den niyaz ediyorum."

http://www.ordukentgazetesi.com/ sitesinden 30.09.2022 tarihinde yazdırılmıştır.