Gönlümüz bir Soframız bir❤
Altınordu Ailemiz 'şehir iftarı' ile gönül sofrasında buluşuyor. 🌙 ‘Bereketin ve Paylaşmanın Yurdu Altınordu’muzda Ramazan-ı Şerifi kardeşlik ve paylaşma ile taçlandıracağımız “Şehir İftarı” programımıza tüm halkımız davetlidir. 💜

Gönlümüz bir Soframız bir❤ 

24584

 

Altınordu Ailemiz 'şehir iftarı' ile gönül sofrasında buluşuyor. 🌙 
‘Bereketin ve Paylaşmanın Yurdu Altınordu’muzda Ramazan-ı Şerifi kardeşlik ve paylaşma ile taçlandıracağımız “Şehir İftarı” programımıza tüm halkımız davetlidir. 💜 
📍19 Eylül Stadyumu 
🗓 28 Nisan Perşembe
⏰18:00
24587
 
ALTINORDU BÜYÜK BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR

Rahmet ve bereket iklimi Ramazan-ı Şerifi ilçenin dört bir köşesine ve her bir ferdine ulaşan paylaşma ve dayanışma ile büyük bir kardeşlik iklimine çeviren Altınordu Belediyesi, iki yıllık zorunlu pandemi arasından sonra düzenleyeceği “ŞEHİR İFTARI” programı ile hasrete son veriyor.

Başkan Aşkın Tören’in “Paylaşmanın ve bereketin yurdu Altınordu” parolası ile başlattığı ve tüm kesimleri kapsayan şehir dayanışması ile bereketinin tüm şehre yayıldığı Ramazan ayını Altınordulu’ların katılımı ile gerçekleşecek ŞEHİR İFTARI programı ile taçlandırıyor.

19 EYLÜL STADYUMU “ALTINORDU ŞEHİR İFTARI” İLE BAMBAŞKA BİR COŞKUYA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

 28 Nisan Perşembe günü şehir merkezinde bulunan 19 Eylül Stadyumu’nda yapılacak şehir iftarı programına Altınordulu’ların yoğun katılım göstermesi bekleniyor. Toplumun tüm kesimlerinin Gönül Sofrasında bir arada iftar sevincini ve kardeşliğin faziletini paylaşacakları İftar programına Tasavvuf Musikisi Sanatçısı Mustafa Demirci de gönüllere dokunan ezgileriyle eşlik edecek. 

Saat 18:00’den itibaren başlayacak olan iftar programına katılanları, Tasavvuf ezgilerinin yanı sıra sürpriz etkinlikler ile renklenecek dolu dolu bir Ramazan akşamı bekliyor. 

 

BAŞKAN TÖREN ALTINORDULULARI ŞEHİF İFTARI PROGRAMINA DAVET ETTİ 

 

Hemşehrilerinin ve milletimizin ve tüm İslam aleminin kadir geçişini tebrik eden Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Saygıdeğer hemşehrilerim, öncelikle Kadir gecemizi tebrik ediyorum bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecemizin hepimizin rahmetine ve mağfiretine vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.

Herkesi 28 Nisan Perşembe günü 19 Eylül Stadyumu’nda Altınordu Belediyesi’nin düzenlediği “şehir iftarı” programına davet eden başkan Tören, “yarın akşam iftar saatinde 19 Eylül Stadyumunda şehir merkezimizde bulunan şehir stadyumumuzda tüm hemşehrilerimizi 7’den 70’e gönül soframızda bir arada olmaya davet ediyorum.

Tasavvuf müziğimizin o gönüllere inşirah katan, ruhu dinlendiren tınısı altında, hemşehrilerimizle ellerimizi semaya birlikte kaldırarak, bu ramazanın son günlerine hep birlikte, gönül gönüle, aynı sofrada birlikte eda etmek istiyoruz. Tüm hemşehrilerimizi yarın akşamki şehir iftar programında görmek dileğiyle, hepinizi saygıyla muhabbetle selamlıyorum” diye konuştu. 

‘Bereketin ve Paylaşmanın Yurdu Altınordu’da Ramazan-ı Şerifin kardeşlik ve paylaşma ile taçlandırılacağı “Şehir iftarı” programına ise herkes davetli.

http://www.ordukentgazetesi.com/ sitesinden 26.11.2022 tarihinde yazdırılmıştır.