Okuyucu Mektubu
Orduspor için fındık toplama kampanyası...

Okuyucumuz Erdem Gönül, Orduspor'a maddi destek sağlamak için fındık toplama kampanyası yapılırsa, bu zamana kadar ki kampanyalardan daha çok gelir elde edileceğini düşüncesini bizimle paylaştı.


Sizlerle zaman zaman paylaştığımız okuyucu mektuplarından bir tanesi olan Erdem Gönül'ün Orduspor'a destek amacıyla "Orduspor için fındık toplama kampanyası" yapılsın yazısını sizinle paylaşıyoruz...

"Orduspora kampanya başlatalım Odu da herkes Orduspor'a fındık getirsin teneke çuval kilo farketmez birileri öncü olsun kulüp depo açsın herkes kararınca destek olsun.


"Kent ailesi bu projemi haber olarak yansıtırsa sevinirim. Gece düzenlemeyle eşya piyongosu satmayla para birikmiyo bu fındık projesi eğer destek olurlarsa inanıyorumki maddi yönden bayağı Orduspor'a destek olabiliriz.

Para olarak bazı ordulu hemşerilerim destek olamıyor ama elimizde altın gibi fındık var. Herkesin gönlünce kilo, teneke, çuval işi fındık getirsin.
Bu projeye kent ailesinin duyurmasını isterim.

En azından Orduspor yönetimiyle bu konuyu paylaşmanızı isterim, inanıyorumki tüm hemşerilerim bu projeye destek olacak. "


Erdem Gönül
E-Posta: erdemgonul79@hotmail.com

http://www.ordukentgazetesi.com/ sitesinden 23.07.2019 tarihinde yazdırılmıştır.