Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.6367
EURO
19.5814
IMKB
0.00
Hava Durumu
Ziyaretçi Defteri
Gönderen : HÜDAİ
nevzat telefonun lazım beni ara HÜDAİ ben 0 532 575 74 28
Gönderen : MURAT DAMAR
seugili ordulu kardeslerim sizlere en derin kalbi duygularimla selamlarim iyı gn
Gönderen : fahriye
vatanim ve memleketim canim ordum.ve butun kardeslerime. yeni yiliniz hayirli ugurlu olsun. nice yeni yillar huzur bulsun. butun kardeslerime selam ve sevgiler. australia,dan.
Gönderen : Abdullah Kuvancı
Kurban bayramında Orduda idim.Zira tüm ailem Orduda yaşıyor.Ben 30.yıla yakındır Ankara da yaşıyorum.Orduyu hep özlerim.Bu nedenle memleketimden vazgeçmem.Her fırsatı değerlendiririm.Ömrümün sonuna kadarda böyle olacak.Ama Orduda beğenmediğim şeylerde var.Sokaklar çok kalabalık.Normal ama insanları biraz saygısız gördüm.Gençler kültürel anlamda biraz geride kalmışlar gibi.Küçüğün büyüğüne saygısı azalmış.Herkes kabadayı olmuş.Külhanbeylik öyle ucuzlamışki önüne gelen racon kesiyor.Sokakta bazı enstentaneleri gördüm bu kanıya kapıldım.Umarım yanılırım.Ben sevilecek insanları sever sayarım.Oldu bitti sevimsiz insanları hiç sevmedim.Ordudada bu tür insanlar çok.Bunu Ankara da yaşayınca daha iyi anlıyorsunuz.Maça gidiyorsunuz,daha maçın başı,bir kaç tane kara cahil başlıyor bağırmaya,takımına kızmaya.Sen kimsin ya.Her tarafın Ordulu olsa ne olur.Allahın kara cahili sen evdeki eşinle ,çocuğunla, komşunla bir kelam laf konuşamazken gelip Ordusporun sahibi oluyorsun.Hayatın boyunca ezilmişsin,aklını kullanamadığın için hep akıllılara hizmet etmişsin,gelip bağırıyorsun,gerçek Ordulularda seninle aynı yerde olmamak için,ya maça gitmiyor,yada çıkıyor.İşte böyle bir anda sinirlsndim.Ankaradan selamlar,Gerçek Ordululara.
Gönderen : Durmuş KORKMAZ
Ordu Şehrim; daracık sokaklarıyla yüreğime taht kurmuş o asil kent. Yarı aç günlerimizde öğrenci evlerinde bir ekmeğe hasret gecelerim. Şimdi yokum ama sana inat yaşamak ve yaşatmak için çabalayacağım...
Gönderen : Cemilkabar
selam...guzel orduya,selam guzel koyume kimler geldi,kimler gecti...ordunu,n cografyasi hic degismez,daima kalici olan insanlik....?herkesde bulunurmu bilmem...
Gönderen : ibrahim güner
istanbul pendikte oturuyorum pendik de oturan ordulular ile tanışmak istiyorum selamlar.
Gönderen : kadir kurt
Çıldıracağım... Siz sağlıklı insanlar bile şikayetçiyken, biz özürlüler ne yapalım ! Sayın Seyit Torun zamanında özürlüler düşünülerek bir tek kaldırım yapılmamışken (yapılanlar var ama sadece yapılmış denilmek için. Hiç bir özürlü kulanamaz) biz ne yapalım... Siz; hiç bir kaldırımın kenarına gelipte, aşamayıpta, geldiğiniz yoldan geri döndünüzmü?... Biz dönüyoruz!!!... Hatta çoğu zaman aşamayınca, kimseye söylemeye de cesaret edemeyip evimize dönüyoruz.... O anda inanın çıldırmamak elde değil ama ne diyebilirim ki. Belediyenin, bizim için en önemli kısmı olan ,Fen İşleri Müdürlüğüne başkan, sanırım özürlü kadrosundan gözleri görmeyen birini atadı desem , gözleri görmeyen dostlarımıza hakaret olur. Çünkü onlar görmeselerde hisseder ve düşünürler... 2008 yılında yazdığımız bu yazı sizin haberlerinizden yine bir 3 aralık geldi engelliler hatırlanacak ama biz hala ordu belediyesine kaldırım yapmayı öğretemedik yaptık düzünliyoruz diyorlar ama hiç bir şey yapmıyorlar en son zübeyde hanım cad. tam bir rezalet olmuş engelliler için hakkımı helal etmiyorum seyit başkan hakkımı yedin yiyorsun yediriyorsun yaptığın işi hakkıyla yapamıyorsun haram olsun milletin sırtından kazandıkların.
Gönderen : ibrahim güner
ordu yu çok seviyorum bütün ordululara selam
Gönderen : ŞEREF ÖZKAN
28.07.2011 tarihinde "işsiz" rumuzuyla ileti yazan vatandaşın isyanına katılmamak mümkün değil. hepimize küfretmiş))) bakın neler diyor: "hepiniz adisiniz. gerçek gazetecelik boyle mi olr neden bir güne bir gün çıkıp da sokağa kaç üniverste mezunu vr kaçı işsiz kaç aydr iş arıyrlar diye sormuyrsunuz şerfsizler. gidin yalakalık yapın. adi soysuzlar. sizn gibi medya olmaz olsun inşllh siizinde kardeşnz evladınız işsiz kalır sokak sokak hergün ilan arar o çok güvndiğinz yerlere kar yağar inaşşalh." üslubu tartışılsada, haklı. ancak, bu "işsiz" kardeşimin şimdiye kadar yoksulluk, işsizlik ve onları doğuran sebeplerle ilgili bir çalışmasının olduğunu düşünmüyorum. sen eyyy işsiz kardeşim; kendi sorununa sahip çıkmazsan, el elin eşeğini öyle arar.
Gönderen : Orhan Tufan
Askerlik arkadaşımı arıyorum Enver KAYA Erzurum/Narman Tuzlu Mahallesi 61/2 Tertip Acemi birliğim İzmir Bornova(beraberdik) Çavuş Talimgahı 2.Bölük Usta birliği KIBRIS(gitti).. Bu adreste olupta tanıyanlar bana yardımcı olurlarsa minnettar kalırım. bana: ulaşabilirsiniz. teşekkürler
Gönderen : İstanbul´lu
20.08.2011 01:49 78.185.192.147 Ordu´ya her geldiğim yaz´İstanbul´a dönmeden mutlaka yağmur yağardı. Enaz bir haftada düzelirdi hava. Annanemin Eski ve nostaljik evinde çatıdan yer yer damla düşer´yerlere ufak kaplar koyardı ananem. İstanbul´ise derlerya havasına ve kızına güven olmaz misali birgün yağsa yağmur´tufan bile olsa ertesi gün´günlük güneşliktir. ´Bu yağmurlu tatil günlerim sonunda fazla denize giremedim´gezemedim diye birazda belki gençliğin verdiği büyük hayal kırıklığı ile kös kös İstanbul´a okuluma dönerdim. Ordu´yu sel götürmüş.Sokakları gördüm tv de. Zarar gören insanlar ve canlılar için çok üzüldüm. Geçmiş olsun annemin ve babamın memleketi güzel Ordu..
2. Sayfa gösteriliyor. Toplam Sayfa: 26
   1 | 2 | 3 | 4 | 5   
 
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi