Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0359
EURO
20.5413
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
5 DAKİKADA OLMAZ.
Kaybediyoruz. Sonra değişikliklerin ne kadar yanlış olduğunu anlatanlara verecek cevap bulmakta zorluk çektiğim her anda bin kez yıkılsam da, gencecik yetenekli bir sporcunun ki, onun iyi sporcular arasında olduğunu biliyoruz , onu oyuna alıp ta belki
21 Nisan 2014 Pazartesi 08:22

5 DAKİKADA OLMAZ.

Mustafa KÖKSAL

Bunun, bu maçın, bu anın , yapılan her  hatanın izahı olmaz. Hata burada,  bu zamanda, bu maçta olmaz. Bu kadar mı kısa anlara takılacak kadar zayıf bir an içinde kalıyoruz da, Adana Demir maçındaki aynı senaryoyu film yapıp maçta 5 dakika oynuyoruz. Galipken 5 dakikalık anda maglup olacak kadar işimizi terk edebiliyoruz.

Kaybediyoruz.

Sonra değişikliklerin ne kadar yanlış olduğunu anlatanlara verecek cevap bulmakta zorluk çektiğim her anda bin kez yıkılsam da,   gencecik yetenekli bir sporcunun ki,  onun iyi sporcular arasında olduğunu biliyoruz , onu oyuna alıp ta belki taktik amaçlı olsa da oyundan alınış şeklini  herkes gibi bende   tasvip  edemem,  ki o sporcunun psikolojik durumunu  on dakika sonra oyundan alınmasını herkes gibi bende  merakla ,cevabını  kim verecek diye bekliyorum.

Bu çocuk iyi sporcu, onu öyle psikolojik yıkım içinde bırakmaya hiç kimse amin diyemezde, şimdi ne olacak ya?

Ya önce Samsun maçındaki kaçan 2 puan, sonrada çok rahat ilk yarı oynadığımız ve artık bu iş bitti diyeceğimiz Buca maçındaki o 5 dakikalık kabus anı ile elimizin içine doladığımız şampiyonluk ipini yere atmanın bu kadar kolay olacağını deseler karşı çıkardım.

Çıkardım.

Bu sporcular gözümde  öyle   cesur, adam, harika, karakterleri üst düzey kişilikli insanlardı ki. Aksini kimse söyletemezdi de, bu kadar kolaydaki şampiyonluğu bu kadar ucuz bir şekilde yere atmanın cevabı kim de  şimdi?

Balıkesir i, Ankara sporu yanımıza getirdik ya,,,

Şimdi Ankara maçımız var , sonrada Urfa…

Ee, şimdi ne yazacak bu kalemler, playof tan çıkarız mı diyeceğiz, şu elimizdeki ikinciliği  5 dakikada yere attıktan sonra.

Hem düşüncemde bir sis bulutu var hem kalemimin ucu kırıldı..

Yazacak kelimelerde harflerini yitirdi..

Ne 5 dakikaymış ha ?

Ne yazıkki
Faruk Gündoğdu
ben sayın Mustafa Köksalın daha önce yazdıgı yazıalrdan birinde çok evvelce , Orduspor futbol mutbol oynamıyor tesadüfen iyi yerdeyiz demiştim. Haklı çıkmam bile İstanbulda yaşayan bir Ordulu olarak beni üzüyor, ama görünen köyde klavuz istemiyor.. yazık..
21 Nisan 2014 Pazartesi 23:41
Çok yazık oldu
Hüsnü Yücel
Yıllardır futbolun içerisindeyim.Yıllarca Orduspor yöneticiliği yaptım. Böyle bir şeyle karşılaşmadım. Bu nasıl bir taktik anlayışı ve korkak futbol ki,futbolcuların hepsi kafalarında ligi bitirmişler.Sanki sahaya antraman yapmaya çıkmışlar ve top çevirerek şov yapmaya kalktılar. Üç puan için sahaya çıkan takım bu kadar ruhsuz olabilir mi? Bu takıma yazık ettiniz Hocam. Artık futbolda savaşmanın dışında hiç bir şey galibiyeti getirmiyor. Bu korkaklıkla buralara kadar gelmemiz bile tesadüf.Vip biletimiz var ama maçların çoğuna gelmeye bile cesaretim olmadı. Bize hep korkulu saatler yaşattınız. Yönetim ne yapsın kardeşim.Tam yetki ile çalışıyorsunuz ama sizin futbol anlayışınız korkaklığın üzerine kurulu ve sahaya da bunu yansıtıyorsunuz. Dün sahada terleyen ve savaşan bir futbolcunuz var mı Hocam?Yazık ettiniz Orduspora.
21 Nisan 2014 Pazartesi 12:27
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi